Ультразвукова чистка зубів Тернопіль

Ультразвукова чистка зубів - це ефективний та безболісний метод догляду за зубами, який допомагає зберегти здоров'я вашого посмішки. На нашому сайті-довіднику Краса, стиль, СПА ви знайдете найкращі підприємства, які надають послуги ультразвукової чистки зубів у місті Тернопіль. Завітайте до нас, щоб знайти найбільш професійних фахівців, які забезпечать вам бездоганний результат і приємне відчуття чистоти та свіжості. Довірте свою усмішку професіоналам і насолоджуйтесь сяючими результатами ультразвукової чистки зубів!

78 локацій

Заклади та послуги

★ 4.4 67 відгуків Зачинено зараз

DENTA-Vi - стоматологічна клініка у Тернополі з широким спектром послуг. Сімейне лікування, імплантація, ортодонтичне лікування. Запис за тел. +380 68 231 1151. Приємна атмосфера та професіоналізм. 👩u200d⚕️🦷✨

вулиця Руська, 11, Тернопіль, Тернопільська область, 46000
+380 68 231 1151
СтоматологіяКурси асистента стоматологаПрофесійна чистка зубівУльтразвукова чистка зубів
★ 4.4 5 відгуків Зачинено зараз

Стоматологія CEDAR у Тернополі - професійні стоматологічні послуги для всієї сім'ї. Терапія, ортопедія, хірургія, імплантологія, ортодонтія, парадонтологія, дитяча стоматологія. Новітнє обладнання, безпечні матеріали. Запишіться за номером +380 97 786 1787.

46000 11а, вулиця Дівоча, Тернопіль, Тернопільська область, 46000
+380 97 786 1787
СтоматологіяДитяча стоматологіяКурси для стоматологівЧистка зубів
★ 4.3 12 відгуків Відчинено зараз

Запрошуємо вас відвідати клініку стоматології без болю Габриха Віктора Леонідовича в Тернополі! Широкий спектр послуг, досвідчена команда фахівців. Записуйтеся за номером +380 67 350 0058! 🦷💪

вулиця Родини Барвінських, 1, Тернопіль, Тернопільська область, 46001
+380 67 350 0058
СтоматологіяЧистка зубівУльтразвукова чистка зубів
★ 4.3 6 відгуків Зачинено зараз

Косметичний стоматологічний центр у Тернополі з якісними послугами та затишною атмосферою. Косметичне відбілювання, лікування карієсу, імплантація зубів та інше. Запис за номером +380 96 026 0807.

вулиця Руська, 4, Тернопіль, Тернопільська область, 46002
+380 96 026 0807
Пластика статевих губЧистка зубівУльтразвукова чистка зубівЧистка зубів від каменю
★ 4.3 6 відгуків Зачинено зараз

Стоматологічна клініка Усмішка у Тернополі: сучасні технології, професійний догляд за зубами, доброзичливі лікарі. Запишіться за номером +380 97 782 1735!

вулиця Карпенка, 23-24, Тернопіль, Тернопільська область, 46002
+380 97 782 1735
Ультразвукова чистка зубів
★ 4.2 28 відгуків Зачинено зараз

Сучасна стоматологічна клініка в Тернополі з професійним підходом та широким спектром послуг. Висококваліфікований лікар-стоматолог, індивідуальний підбір брекетів, коронки, протезування. Записуйтесь за номером +380 67 101 0777!

вулиця Руська, 13, Тернопіль, Тернопільська область, 46001
+380 67 101 0777
СтоматологіяЧистка зубівПрофесійна чистка зубівУльтразвукова чистка зубів
★ 4.2 17 відгуків Зачинено зараз

Потрібна якісна стоматологічна клініка в Тернополі? Запрошуємо до нас за адресою: 8, пр. Злуки. Широкий спектр послуг, досвідчені лікарі, сучасне обладнання. Телефон для запису: +380 97 935 1535.

8, проспект Злуки, Тернопіль, Тернопільська область, 46000
+380 97 935 1535
СтоматологіяДитяча стоматологіяПластика статевих губЧистка зубів
★ 4.2 5 відгуків Зачинено зараз

Стоматологічна клініка у Тернополі - професійний стоматологічний сервіс за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 8. Широкий спектр послуг, кваліфіковані лікарі, сучасне обладнання. Запишіться на консультацію: +380 67 259 0479.

вулиця Богдана Хмельницького, 8, Тернопіль, Тернопільська область, 46002
+380 67 259 0479
СтоматологіяЧистка зубівУльтразвукова чистка зубівЧистка зубів від каменю
★ 4.2 5 відгуків Зачинено зараз

Відвідайте наш стоматологічний кабінет у Тернополі! Широкий спектр послуг для вашого здоров'я та краси усмішки. Кваліфіковані лікарі, сучасне обладнання, найкращі результати. Звертайтеся до нас за консультацією прямо зараз! 🦷💖

бульвар Дмитра Вишневецького, 12, Тернопіль, Тернопільська область, 46000
+380 352 511 771
СтоматологіяУльтразвукова чистка зубів
★ 4.2 5 відгуків Зачинено зараз

Стоматологічна клініка в Тернополі з досвідченими лікарями та сучасним обладнанням. Професійне лікування карієсу, встановлення коронок, імплантація зубів та інше. Запишіться на консультацію вже сьогодні! 🦷

вулиця Лесі Українки, 11, Тернопіль, Тернопільська область, 46000
+380 67 452 2765
Ультразвукова чистка зубів
★ 3.9 7 відгуків Зачинено зараз

Забронюйте візит до стоматологічної клініки у Тернополі за адресою: ТЦ Кристал, вул. Торговиця, 15б, 4 поверх. Надійне лікування та професійний підхід. Зателефонуйте за номером +380 352 527 267. 🦷🌟🔝

ТЦ Кристал, вулиця Торговиця, 15 б, 4 поверх, Тернопіль, Тернопільська область, 46000
+380 352 527 267
СтоматологіяДитяча стоматологіяКурси для стоматологівПрофесійна чистка зубів
★ 3.5 20 відгуків Зачинено зараз

Стоматологічна клініка Усмішка у Тернополі - надійний та професійний стоматологічний центр. Широкий спектр послуг, дружелюбний персонал, сучасні технології. Записуйтесь за номером +380 67 355 4111! Не відкладайте своє здоров'я на потім - отримайте яскраву посмішку від клініки Усмішка! 🌟

СТУДІЯ БЕЗДОГАННИХ ПОСМІШОК, проспект Злуки, 5а, Тернопіль, Тернопільська область, 46010
+380 67 355 4111
СтоматологіяКурси для стоматологівЧистка зубівУльтразвукова чистка зубів
★ 3.2 18 відгуків Зачинено зараз

🏥 Стоматологічна клініка у Тернополі – нове життя для вашої посмішки! Справжні фахівці, сучасне обладнання, повний спектр послуг. Зателефонуйте за номером +380 97 500 3232 для запису!

проспект Злуки, 47 в, Тернопіль, Тернопільська область, 46002
+380 97 500 3232
СтоматологіяДитяча стоматологіяУльтразвукова чистка зубів
★ 1.0 1 відгук Зачинено зараз

Стоматологічна клініка у Тернополі з кваліфікованими лікарями та сучасним обладнанням. Широкий спектр послуг: пломбування, видалення, протезування. Комфортне лікування зубів. Телефон: +380982992660.

бульвар Тараса Шевченка, 23, Тернопіль, Тернопільська область, 46002
+380 98 299 2660
Зменшення грудейУльтразвукова чистка зубів
Оцінку не вказано Зачинено зараз

Ласкаво просимо до нашої стоматологічної клініки в Тернополі! Надаємо широкий спектр стоматологічних послуг за адресою: вул. Івана Франка, 20. Досвідчені фахівці, сучасне обладнання. Дружня атмосфера та безболісне лікування. Запис на консультацію: +380 98 300 3613.

вулиця Івана Франка, 20, Тернопіль, Тернопільська область, 46000
+380 98 300 3613
Медична лабораторіяУльтразвукова чистка зубів
Оцінку не вказано Зачинено зараз

Стоматологічна клініка в Тернополі з повним спектром послуг. Досвідчена команда лікарів, сучасне обладнання та високоякісний сервіс. Запишіться на консультацію за номером +380 67 991 3060. Довірте свою усмішку професіоналам!

вулиця Збаразька, 12, Тернопіль, Тернопільська область, 46002
+380 67 991 3060
Дитяча стоматологіяЧистка зубівУльтразвукова чистка зубів
Оцінку не вказано

Стоматологічна клініка у Тернополі з професійними лікарями та сучасним обладнанням. Лікування зубів, професійне чищення, встановлення коронок. Запишіться за номером: +380 97 323 6513.

вулиця Станіслава Монюшка, 7, Тернопіль, Тернопільська область, 46002
+380 97 323 6513
Чистка зубівУльтразвукова чистка зубів
Оцінку не вказано Зачинено зараз

Досвідчені стоматологи у Тернополі. Ортодонтичне лікування, брекети, цирконієві коронки та багато іншого. Записуйтесь на прийом зараз! 🦷✨

Татарська вулиця, 8, Тернопіль, Тернопільська область, 46002
+380 98 609 3099
Ультразвукова чистка зубів